Rok: 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026
(stav k 4.11.2026)
Úvodní stránka > Výdaje > Výdaje na nákup vody, paliv a energie
| Podíl na celk.rozpočtu | 1,30 % | 0,14 % | 0,11 % | 0,09 % | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rozpočtová položka | Elektrická energie | Studená voda | Pohonné hmoty a maziva | Plyn | ||
| Konečný rozpočet | 9 358 400,00 Kč | 1 022 000,00 Kč | 780 000,00 Kč | 665 000,00 Kč | ||
| Stav čerpání rozpočtu | ![]() ![]() | ![]() ![]() | ![]() ![]() | ![]() ![]() | ||
| Stav čerpání v % | 73,33 % | 51,20 % | 55,80 % | 49,37 % | ||
| Stav čerpání v Kč | 6 862 468,26 Kč | 523 311,78 Kč | 435 245,33 Kč | 328 286,89 Kč | ||
Pozn.: V grafickém znázornění jsou položky řazeny podle objemu alokovaných prostředků.
| + | Položka | Název položky | Schválený rozpočet (v Kč) | Konečný rozpočet (v Kč) | Skutečnost (v Kč) | Čerpání v % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| + | 515 | Výdaje na nákup vody, paliv a energie | 7 933 400,00 | 11 825 400,00 | 8 149 312,26 | 68,91 % |
| - | 515100 | Studená voda | 880 000,00 | 1 022 000,00 | 523 311,78 | 51,20 % |
| - | 515300 | Plyn | 665 000,00 | 665 000,00 | 328 286,89 | 49,37 % |
| - | 515400 | Elektrická energie | 5 608 400,00 | 9 358 400,00 | 6 862 468,26 | 73,33 % |
| - | 515610 | Pohonné hmoty a maziva | 780 000,00 | 780 000,00 | 435 245,33 | 55,80 % |
Správa aplikace: webmaster (at) nku.cz.