Odbor mezinárodních vztahů: Právník/právnička

Kontroly NKÚ mají reálný dopad na chod veřejné správy. Není Vám lhostejný stav veřejných financí a rádi se podílíte na mezinárodní spolupráci? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • Náplní Vaší práce bude vypracovávání a posuzování smluv a dohod v působnosti odboru a zpracování právních výkladů a stanovisek.
  • Spravování databáze smluv za mezinárodní odbor.
  • Organizování návštěv zahraničních hostů.
  • Organizování a pořádání mezinárodních akcí a zajištění veškerých potřebných náležitostí.
  • Zajišťování překladů a korektur překladů odborných materiálů.
  • Získávání, analýza a zpracování informací a materiálů o činnosti kontrolních orgánů v zahraničí.
  • Spolupráce na mezinárodních projektech a koordinace činností souvisejících s těmito projekty.
  • Zpracování podkladových materiálů pro potřeby NKÚ.

Co byste měli mít Vy:

  • Potřebujeme někoho s VŠ v oblasti práva.
  • Zkušenosti s právním systémem EU, znalost problematiky EU.
  • Znalost AJ na úrovni C1.
  • Analytické schopnosti, pečlivost a přesnost jsou nezbytné.
  • Stačí nám uživatelská znalost práce s aplikacemi MS Office, specializované programy a aplikace Vás naučíme.
  • Hledáme týmového hráče, který se domluví s kolegy, ale dokáže pracovat i samostatně.

Co nabízíme my:

  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení/změny na dobu neurčitou.
  • Klademe velký důraz na vzdělávání našich zaměstnanců – u nás vás čeká průběžné prohlubování kvalifikace v oboru.
  • Máme pružnou pracovní dobu – v pátek pevná část do 12:00 hod, 5 týdnů dovolené, 5 dnů neplaceného osobního volna, peněžitý příspěvek na stravování, slevu na pohonné hmoty.
  • Rodiče mohou využít dětskou skupinu přímo v budově.
  • Novou moderní budovu na Ortenově náměstí s výbornou dopravní dostupností.

Chcete vědět víc? Podívejte se například na naše Výroční zprávy, ve kterých každoročně shrnujeme výsledky našich kontrol. Každý týden pak zveřejňujeme výsledky jedné kontroly – koukněte na Tiskové zprávy na našem webu. Máme také Linked-in, Twitter/X a YouTube kanál.

Zaujali jsme vás? Pošlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Komunardů 1634/44, 170 00, Praha 7.

Nabídky přijímáme nejpozději do 8. 10. 2024.